Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Przesieki - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana

Łasko(Przesieki + 16 km)

430 000 zł6 900 m² 62,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta! Duża działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 6900 m2 , położona w malowniczym krajobrazie , blisko wspaniałych jezior, lasów , terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Dominikowo(Przesieki + 23 km)

195 000 zł3 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3000m2 w Dominikowie, gmina Drawno. Działka nie jest ogrodzona, niezagospodarowana. Sąsiaduje z rzeczką stanowiącą dopływ Drawy. Obok działki z domami.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa

Drezdenko(Przesieki + 23 km)

1 722 000 zł37 443 m² 45,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości myhouse.Expert prezentuje do sprzedaży długo oczekiwaną na rynku nieruchomość. Działka przemysłowo - usługowa o powierzchni 3,7 ha w bliskiej odległości od Drezdenka,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa Rolewice

Rolewice(Przesieki + 14 km)

99 000 zł800 m² 123,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka jako inwestycja, doskonała okazja, atrakcyjna cena, świetna lokalizacja! Tylko w naszym biurze. Oferta na wyłączność! Zapraszam Bartosz Kukliński Specjalista ds. nieruchomości tel. 573.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Osiek

Osiek(Przesieki + 21 km)

139 000 zł932 m² 149,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w urokliwej i spokojnej miejscowości Osiek, gmina Dobiegniew, w pobliżu jeziora Osiek. Nieruchomość ma powierzchnię 932 m2, kształt zbliżony.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Tuczno

Tuczno(Przesieki + 23 km)

107 000 zł616 m² 173 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotowa nieruchomość o łącznej powierzchni 616 m2 położona jest na skraju uroczej miejscowości Tuczno przy ulicy Jeziornej w powiecie wałeckim, województwo zachodniopomorskie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Drawiny

Drawiny(Przesieki + 14 km)

287 000 zł6 600 m² 43,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Poranna kawa na tarasie. Szum Drawy zamiast hałasu miasta. Wieczorem ognisko, rozmowy, śmiech i rzeka, która spokojnie płynie obok. To może być Twoje życie. - działka przy samej rzece Drawie -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Żelichowo

Żelichowo(Przesieki + 7 km)

149 000 zł4 466 m² 33,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Malownicze siedlisko na sprzedaż Krzyż Wlkp okolice - miejscowość Żelichowo Przedmiotem oferty jest kompleks dwóch działek gruntu o łącznej pow. 4466m2 Na działkach znajduje się murowany.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Wołowe Lasy(Przesieki + 22 km)

150 000 zł5 744 m² 26,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 5744 m , położona w malowniczej miejscowości Wołowe Lasy, w powiecie wałeckim, w województwie zachodniopomorskim. Wołowe Lasy to spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna ogrodzona Dobiegniew

Dobiegniew(Przesieki + 17 km)

599 000 zł5 156 m² 116,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka nad jeziorem w m. Dobiegniew - wyjątkowe miejsce na Twój dom i rekreację! Działka objęta mpzp tylko W naszym biurze! oferta na wyłączność! Na sprzedaż malowniczo położona.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna Przesieki

Przesieki,wielkopolskie

69 000 zł32 000 m² 2,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ciekawa działka 3.2ha przy lesie w miejscowości Przesieki nr. 272/3 gmina Krzyż. Działka to przede wszystkim łąki, jej część to las olchowy 1500m2. leży przy rzeczce Szczuczna. Cena 69000zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Przesieki

Przesieki,wielkopolskie

40 300 zł1 300 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka z możliwością zabudowy, zlokalizowana w miejscowości Przesieki, gm.Krzyż Wielkopolski. Oddalona ok. 60 km na wschód od Gorzowa Wielkopolskiego. Powierzchnia działki to.